Bílý Kostel 231, 463 32 Bílý Kostel nad Nisou

+420 775 053 902 info.nf@pnliberecko.cz

Jak můžu pomoci

Je mnoho způsobů, jak s námi můžete pomáhat.

Velmi často se stává, že jednotlivec či skupina, který se dostane do tíživé situace. Za svojí situaci tak stydí, že se neodváží o pomoc požádat přátele, natož cizí lidi či organizace. Je tedy potom na každém z nás nebýt lhostejní ke svému okolí, zejména ke své rodině, kamarádům, přátelům a známým, sousedům, kolegům a jiným nám „známým i neznámým“ lidem. Nabídnout jim pomocnou ruku aspoň formou předání kontaktu na náš spolek nebo přímo zkontaktování se s námi.

Můžete pomoci i široké veřejnosti  tím, že poskytnete informaci o tom jak a kdo pomáhá. I sdílení odkazu nebo vzpomínka v diskuzi, může následného čtenáře přivézt na naše stránky a tak mu pomoci. Vás to nebude stát víc jak pár úderů na klávesnici vašeho času.

Chcete-li se aktivně zapojit do pomoci konkrétním lidem, je mnoho dalších možností jak můžete tak učinit. Ať už darováním potřebných věcí, finančním darem na transparentní účet nadačního fondu nebo  konkrétních běžících veřejných finančních sbírek..

 

                                   PŘIDEJTE S K NÁM a pomáhejte s námi!

       Transparentní č. účtu : 2201277304/2010

IBAN: CZ5120100000002201277304                                                    BIC/SWIFT:      FIOBCZPPXXX

 

 

My jsme se rozhodli, že nám osud jiných nebude nikdy  lhostejný. Rozhodli jsme se pomáhat těm, co to opravdu potřebují. Jsme odhodláni poskytnout své znalosti, pochopení, porozumění, radu a podporu těm, kteří o to požádají.  Vyvíjíme maximální úsilí proto, aby naše pomoc byla účelná a abychom  potřebným mohli pomoct .